Ανακοινώσεις, Δελτία Τύπου|

κατάλογοςΜέλη στα διοικητικά συμβούλια των δύο σχολικών επιτροπών , πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια, του δήμου Θέρμης, αλλά και για τη Μονομετοχική Δημοτική Ανώνυμη Εταιρεία Δασικής Εκμετάλλευσης και Αξιοποίησης Ακίνητης Περιουσίας Δήμου Θέρμης, όρισε το Δημοτικό Συμβούλιο κατά την τελευταία συνεδρίασή του στις 24/9.

Συγκεκριμένα για το ΝΠΔΔ «Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Θέρμης», ορίστηκαν οι. :

1. Γκιζάρης Στέργιος με αναπληρώτρια την Ακριτίδου Μαρία
2. Ιωσηφίδης Ιωάννης με αναπληρωτή τον Καρκατζούνη Θεοφάνη
3. Καρκατζίνος Νικολάος με αναπληρωτή τον Χρυσοχόου Παύλο
4. Καραουλάνης Δημήτριος με αναπληρωτή τον Σαμαρά Σωκράτη
5. Κουγιουμτζίδης Σταύρος με αναπληρωτή τον Αναγνώστου Πασχάλη
6. Μίχου – Κουγιάμη Σουλτάνα με αναπληρωτή τον Πονερίδη Παναγιώτη
7. Μοσχόπουλος Μοσχόπουλος με αναπληρώτρια την Τσουκαλά Λήδα – Αναστασία

8. Δούλη Γεωργία με αναπληρωτή τον Αγγελόπουλο Γεώργιο
9. Ευθυμιάδης Ευστάθιος με αναπληρωτή τον Ταβουλάρη Αθανάσιο
10. Ρογδάκη Μαρία με αναπληρώτρια την Ρήγα Σταυρούλα
11. Σταυρίδου – Αγγου Μαρία με αναπληρώτρια την Μιχαηλίδου Αναστασία
12. Χατζηκυριάκου – Τσανίδη Μαρία με αναπληρώτρια την  Προδανά Ελένη                                                                                                                                                                                    13. Αποστολίδης Παρασκευάς (Δ/ντη Δ.Σ. Κάτω Σχολαρίου) με αναπληρωτή τον Αρχοντή Δημήτριο (Δ/ντη 2ου Δ.Σ. Καρδίας)
14. Καραντάλης Μιχαήλ (Δ/ντη Δ.Σ. Βασιλικών) με αναπληρωτή τον Παπανικολάου Φώτιο (Δ/ντη Δ.Σ. Αγίας Παρασκευής)

15. Καφετζής Παναγιώτης με αναπληρωτή τον κο Μπακιρτζή Γεώργιο, από την Ένωση Γονέων

Για τη «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Θέρμης», ορίστηκαν οι:

1. Ακριτίδου Μαρία με αναπληρωτή τον Γκιζάρη Στέργιο
2. Αναγνώστου Πασχάλης με αναπληρωτή τον Βογιατζή Δημήτριο
3. Σαμαράς Σωκράτης με αναπληρωτή τον Καρκατζίνο Νικολάο
4. Καρκατζούνης Θεοφάνης με αναπληρωτή τον Βλαχομήτρο Δημήτριο
5. Κοντοπίδης Γεώργιος με αναπληρωτή τον Κουγιουμτζίδη Σταύρο
6. Λαγός Νικόλαος με αναπληρωτή τον Τιτέλη Κωνσταντίνο
7. Χρυσοστομίδου – Σαμαρά Όλγα με αναπληρώτρια την Τσουκαλά Λήδα – Αναστασία

8. Κοκκινάκης Αντώνιος με αναπληρωτή τον Ευθυμίου Ιωάννη
9. Μιχαλόπουλος Γεώργιος με αναπληρώτρια την Φυτώκα – Καϊναμίση Μαγδαληνή
10. Παναγιώτου Νικόλαος με αναπληρώτρια την Κυριακίδου Σοφία
11. Ταβουλάρη Αθανάσιος με αναπληρωτήτον Ευθυμιάδη Ευστάθιο

12. Παπαδόπουλος Δημήτριος (Δ/ντη 2ου ΓΕΛ Μίκρας) με αναπληρώτρια την Φρόση Λαμπρινή (1ο ΓΕΛ Μίκρας)
13. Τυροβούζης Παναγιώτης (Δ/ντη 1ου Γυμνασίου Μίκρας) με αναπληρωτή τον Τόδα Γεώργιο (Δ/ντη ΤΕΕ ΕΑ Α’ βαθμίας)

14. Γουδινάκης Μαγδαληνής, μαθήτρια του 2ου ΓΕΛ Μίκρας, με αναπληρώτρια την Δελόγλου Νεφέλη, μαθήτρια 2ου ΓΕΛ Μίκρας.

15. Κυριακίδου Ειρήνη με αναπληρωτή τον  Σουλτάνη Παναγιώτη, από την Ένωση Γονέων.

Για το Διοικητικό Συμβούλιο της Μονομετοχικής Δημοτικής Ανώνυμης Εταιρείας Δασικής Εκμετάλλευσης και Αξιοποίησης Ακίνητης Περιουσίας Δήμου Θέρμης όρισε τους εξής:

Α. Δημοτικούς Συμβούλους κ.κ.
– Γεωργαλή – Λυσίτσα Ζωή, Πρόεδρο, με αναπληρωτή  τον Τσολάκη Απόστολο
– Μίχου – Κουγιάμη Σουλτάνα, Αντιπρόεδρο, με αναπληρωτή  τον Σαμαρά Σωκράτη
– Σαραφιανό Χρήστο με αναπληρωτή  τον Σφονδύλα Δημήτριο

Β. τους δημότες – κατοίκους κ.κ.
– Πάσχου Μαρία με αναπληρωτή  τον Καλόγηρο Κωνσταντίνο,
– Κεσσοπούλου Μαρία με αναπληρώτρια την Κρητικοπούλου Κωνσταντία,
– Νάνο Ιωάννη με αναπληρώτρια την Πασπαλά Νικολέτα.
– Τζίκα Ιωάννη με αναπληρωτή  τον Μιχαλάκα Αγγελική
– Τσιφτελίδου Άννα με αναπληρωτή  τον Τριανταφυλλίδη Γεώργιο.

Γ. ο εκπρόσωπος της Ένωσης Επαγγελματιών – Εμπόρων του Δήμου Θέρμης  Μαρκούδης Γρηγόρης με αναπληρωτή του τον  Βαλασίδη Βαγγέλη, όπως αυτοί ορίστηκαν από την Ένωση.

Αφήστε μια απάντηση

Close Search Window